WEB TASARIM
Grafik Tasarım Hizmetleri

Grafik Tasarım Hizmetleri :
Tasarımda hiç kullanılmamış, özgün ve sadece hayallerinizin şekillendirdiği bir grafik yapısı istiyorsanız, bu özel kurgular için doğru yerdesiniz.
Portal Siteler :
Bir yayını, bir eğitimi veya bir içeriği sürekli yönetmek mi istiyorsunuz ? Cevabınız evet ise portal çözümlerimiz için her zaman yanınızdayız.
Mikro Siteler :
Sadece belli bir ürününüzü veya hizmetinizi , kendinize özel tasarlanmış, yazılar, resimler ve kurgular ile müşterilerinize ulaşmak için bizi kullanmak size hız ve zaman kazandıracak.
Mobil Uygulamalar :
Günümüzün vazgeçilmezi mobil uygulamalar ile IOS ve Android uygulamalarınızı tasarlayarak daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.
Katalog Çekimleri :
Ürünlerinizi ve hizmetleriniz için yüksek çözünürlüklü size özel katalogları hazırlamak, dijital dergicilik yapmak, resimlerinizi istediğiniz yapılar ile konuşturmak hedefleriniz içindeyse her zaman yanınızdayız.
Dijital Belge Oluşturma :
Mekanik belgelerden arşivlerin dijitalleştirilmesi sürecinde, EBYS (Elektronik Belge Yönetim Sistemi) oluşturmak, kurgulamak, düzenlemek ve yönetmek istiyorsanız, uzman kadromuz ile çalışın her zaman rahat edin.
maps auf homepage einbinden
Kurumsal
Hizmetlerimiz
Takip edin
ADRES: Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak No:3/9 Çankaya/ANKARA

TELEFON & FAKS:
+90(312) 224 01 24
Anasayfa / Kurumsal / Hizmetlerimiz / Referanslarımız / İletişim
24 Yazılım Bilişim Teknolojileri © 2016. Tüm hakları saklıdır.