DİJİTAL PAZARLAMA
Online Marketing

Google Adwords Yönetimi :
Google aramalarında en üstlerde gelebilmek, sorgu cümleciklerini tasarlamak, web reklam yönetiminizi doğru bütçeler ile tam hedefine taşımak için bizimle çalışmak size yüksek karlı bir işletme sahibi olmanın kapılarını açacak.
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) :
Yahoo, Google, msn, yandex, ask, bing, about, looksmart, locial, hotbot, excite, altavista, alexa, aol gibi arama motorlarının tamamında, firmanızı yukarılara taşımak, ulaşılır ve bilinir olmak artık çok kolay, SEO yönetimimiz ile tanışınca siz de çok şaşıracaksınız.
On-Line Pazarlama :
e-ticaret siteniz ile ulaştığınız müşterilerinize on-line pazarlama ile sıcak satışı yakalayın, stok ve depolama maliyetlerini minimize edin, rahat edin.
Dijital Katalog Oluşturma :
Dijital pazarlama yöntemlerinin en ulaşılabilir olan yöntemi dijital kataloğunuzu oluşturalım, e-posta tanıtımı ile dağıtalım, kataloğunuza herkes en ucuza ulaşsın siz rahatça satış yapın.
E-Ticaret içerikleri :
Ticaretinizi dijital platforma taşıyarak, oradan satış yaparak, stok, depo, personel ve iletişim maliyetlerini kısarak o bütçeleri yatırıma yönlendirin. Bu bakış açısı ile rakiplerinizden ayrılın artık e-ticaret dünyasına geçin.
Sosyal Medya Yönetimi :
Günümüzün vazgeçilmezi haline gelen sosyal medya ortamlarında Ülkemizin kişi başı günlük sosyal medya kullanımının ortalama 3 saat/gün olduğunu düşündüğümüzde sosyal medyada var olmayan firmaların uzun süre varlıklarını devam ettiremeyeceğini düşünüyoruz. Bu inançla firmanızı sosyal medyada profesyonelce konumlandırmak için her zaman yanınızdayız.
maps auf homepage einbinden
Kurumsal
Hizmetlerimiz
Takip edin
ADRES: Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak No:3/9 Çankaya/ANKARA

TELEFON & FAKS:
+90(312) 224 01 24
Anasayfa / Kurumsal / Hizmetlerimiz / Referanslarımız / İletişim
24 Yazılım Bilişim Teknolojileri © 2016. Tüm hakları saklıdır.