KURUMSAL KİMLİK
Markanız ve Kurumsal Kimlik

     Zamanın geri dönülmez bir sermaye akışı olduğunu bilerek, sunduğumuz tüm çözümleri 24 saat esasına göre çalışarak ürettiğimiz için, adını 24 Yazılım AŞ olarak koyduğumuz firmamız, müşteri odaklı yaklaşımı ve takım olma başarısını sağlamış çalışanları ile her zaman yanınızda. Sektörde, özellikle kamuya ait hizmet alımlarında kamunun ihtiyaçlarını özel sektör kabiliyetleri ile birleştirerek başarılı bir ivme yakalayan firmamız, özel sektör çözümlerinde yapılan proje uygulamalarını ticari kazanç elde etme yolu olarak değil, müşterisine yardım etme usulü olarak benimsemektedir.

     Başta yazılım çözümleri olmak üzere, web tasarım, SEO yönetimi, platform tasarımı, firma koçluğu, danışmanlık, dijital pazarlama yöntemleri, katalog hazırlama, mobil uygulamalar, ağ yönetimi ve metin yazarlığı konularında uzman çözümler üreten firmamız, tüm çözüm ortaklarına ürettiği projelerle her zaman yüksek kazanç sağladı.

     Firma çalışanlarımız ile sektörde örneğine az rastlanır bir takım ruhu içinde size en uygun çözümü, en uygun fiyat kotası ile sunarken, firmanızın rekabetçi dünya ekonomisinde daha güçlü dinamik ve karlı bir işletme olması için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

     Sektörünüzde ihtiyaç duyduğunuz tüm rekabet raporlarını, firmanızın rakiplerinden sıyrılarak daha karlı bir işletme haline gelmesini, kurumsal kimliğinizin markalaşmasını, dijital dünyada anlaşılır ve ulaşılır olmayı, üretim ve satış stratejilerini yönetmeyi, müşterileri memnuniyetini önemsiyorsanız doğru yerdesiniz.

maps auf homepage einbinden
Kurumsal
Hizmetlerimiz
Takip edin
ADRES: Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak No:3/9 Çankaya/ANKARA

TELEFON & FAKS:
+90(312) 224 01 24
Anasayfa / Kurumsal / Hizmetlerimiz / Referanslarımız / İletişim
24 Yazılım Bilişim Teknolojileri © 2016. Tüm hakları saklıdır.