DANIŞMANLIK
Marka Yönetimi

Marka Yönetimi :
Markanızın bilinirliği ne düzeyde ? Tahmin ettiğiniz yerde misiniz ? Rakip markalar ile karşılaştırınca bilirliğiniz hangi düzeyde ? Markanızı yönetmeyi uzun soluklu bir süreç olarak görüyor, bu konuda bir dost akıl arıyorsanız bizi arayın, tecrübelerimizi paylaşalım.
Dijital Dünya Danışmanlığı (DWC) :
Dünyanın hızla dijital hale geldiği günümüzde, firmanıza ait tüm dijital dünyayı yönetmek, markanızı web üzerinde doğru konumlandırmak, markanızı daha sonraki nesillere de taşımak dünyada konum almak için geç kalmayın. Tüm dijital dünyayı bizimle yönetin, rahat edin.
Renklerin dili ve markanız :
Markanızın logosu ne durumda ? İnsan algısında çok önemli bir etkisi olan renklerin dünyasında ne anlam taşıyor. Örneğin neden bütün uluslar arası yemek markaları kırmızı rengi aktif kullanıyor ? Neden bilinir bankalar mavi ve turuncu üzerine yoğunlaşmış ? Markanızı daha profesyonelce konumlandırmak için doğru yerdesiniz.
Sistem danışmanlığı :
Bir kurumda hazır halde çalışan ancak, penestrasyon (sızma) testi, sistem hızı, sistem kabiliyetleri, firewall kurgulama, web ulaşım hızı, omurga switch yapısı ve optimizasyonu gibi değerleri belirlenmemiş tüm alanlarda sisteminizi test ederek size özel optimizasyon ve güvenlik önlemlerini içeren bir rapora dönüştürüyoruz. Raporda risk analizi, veri güvenliği ve diğer grafikleri ile bilgilendirme yaparak kararı size bırakıyoruz.
Firma Raporlama :
Firmanıza bir dış göz olarak bakıp, firmanızda çalışan, yönetici, marka, takım, satış eğilimleri, değer artışı gibi alanlarda firma durumunuza göre değişken bir süreçte raporlama yaparak size daha fazla yönetilebilir, daha fazla karlı bir işletmenin anahtarlarını teslim ediyoruz. Unutmayın dışardan bakmak her zaman farklıdır.
Firma Koçluğu :
Firmanızda ilişkiler ve iş süreçleri doğru yönetiliyor mu ? Çalışanlarınız bir takım ruhu ile birlikte çalışıyorlar mı? Kişisel çekişmeler markanıza zarar, size stres mi yüklüyor ? Bize ulaşın size elimizden gelen desteği sağlayalım. Firma koçluğu ile sizi başka bir yere taşıyalım.
maps auf homepage einbinden
Kurumsal
Hizmetlerimiz
Takip edin
ADRES: Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak No:3/9 Çankaya/ANKARA

TELEFON & FAKS:
+90(312) 224 01 24
Anasayfa / Kurumsal / Hizmetlerimiz / Referanslarımız / İletişim
24 Yazılım Bilişim Teknolojileri © 2016. Tüm hakları saklıdır.